Noèní úvahy
None

Něco o mně pro zvědavé čtenáře

9. září 2003, 8:41


Nepotřebuji být anonymní, ale moje jméno by Vám stejně nic neřeklo, protože až na jednu výjimku, která mne sem přivedla, mne určitě nikdo osobně nezná. Ale abyste měli nějakou představu, kdo píše. Jsem programátorka, toho času dálkově studující religionistiku a pečující o nemocnou maminku. Jsem důstojná šedovlasá paní důchodového věku tvaru barokní skříně. Občas mám záchvaty nezvládnutelného smíchu, hlavně v naprosto nevhodných situacích.

Všechny srdečně zdraví Váš didactylos

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Rubrika: poznámky  |  Autor: didactylos
Osobní komentáře prosím směrujte na email.


Komentáře

Jirka (09.09.2003, 18:27:30 - Mail):
Je to snad reakce na větší počet explicitně zvědavých čtenářů? :-)

Kdo sem chodí pravidelně, tak toho většinu už ví. Nové jsou vlastně jen ty dvě poslední věty.

A ty detaily nakonec nejsou až tak důležité. Důležitý je unikátní obsah (v tomto případě výběr zajímavých textů) a forma (kvalitní čeština)...


didactylos (09.09.2003, 21:21:35 - Mail): 2jirka
Byla to okamžitá reakce na http://vozovna.cz, kde mi Kyberšmok polichotil zařazením do svých weblogů týdne, přesto, že jsem anonymní. Vím, že ti, kteří mne čtou, mne už jistě docela dobře znají. Jsem ráda, že mám pravidelné čtenáře, v následujících příspěvcích bude asi kontinuita čtení zapotřebí (nebo aspoň dohnání toho, co nebylo přečteno). Některé pojmy budu muset při prvním výskytu vysvětlit, každý obor má svůj vlastní slovník, a nebude možné je vysvětlovat pořád znova.


didactylos (09.09.2003, 21:28:53 - Mail): 2jirka chybka
správný odkaz http://blog.vozovna.cz/catcg4.html


Přidání komentáře...

Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   
None
None
Didactylos bude ráda, pokud cokoliv z jejich úvah použijete nebo využijete. Didactylos je totiž fikce, literární postava, takže žádná autorská práva nemá a ani nemůže mít. Noční úvahy opatřil kabátkem naopak nefiktivní Jirka Kouba.