Noèní úvahy
None

Resumé

18. července 2005, 13:38

Podle svého slibu před časem sem dám jednotlivé kousky své práce. Práce se jmenuje "Nová smlouva. Odkazy na Mojžíšovu smlouvu v evangeliu podle Matouše". Nejdřív povinné shrnutí.

Celý článek

Rubrika: bakalářka  |  Autor: didactylos  |  Komentáře (0)
Osobní komentáře prosím směrujte na email.
None

Lusthauz srdce

2. července 2005, 15:03

referát pro potěšení pana profesora

Celý článek

Rubrika: ***nezarazeno***  |  Autor: didactylos  |  Komentáře (4)
Osobní komentáře prosím směrujte na email.
None

Návrat

2. července 2005, 13:39

Návrat aneb co by na blogu mohlo (a mělo) být o prázdninách

Tak jsem zase zpátky a mám hrst informací o dění z domova. Jsou vesměs příznivé, bude potřeba zaklepat na dřevo, hluk odhání démony a čeští démoni jsou zřejmě závistiví stejně jako Češi sami, inu, každý národ má démony ke své vlastní podobě, právě takové si totiž zaslouží.

Ale k věci. Dcera veleúspěšně odmaturovala a v červnu dělala přehršli různých přijímacích zkoušek, výsledky ještě všechny nevíme, ale snad ..(tady budu kvůli těm démonům zticha)

Manželovi se daří zdárně opravovat provozovnu, která v únoru vyhořela (naše noční můry). Ale snad už bude tento měsíc všem opravám konec.

Já jsem kvůli nejasným zdravotním potížím způsobila poplach v zdravotnickém zařízení, které se o mě od loňska stará, po sérii vyšetření se ukázalo, že poplach byl díky Bohu planý, holt jsem už docela hypochondr a neměla bych se tak pozorovat a vůbec se brát tak moc vážně...

V práci jsem vybrané hrstce zasvěcenců z řad uživatelů předvedla důstojně naše nové řešení, bylo přijato celkem příznivě, zbývá dokončit navrhované úpravy a řádně otestovat. Tentokrát mám dokonce uzavřenou smlouvu, nebývale brzy vzhledem k předcházejícím létům. Termín konečného odevzdání je konec července, (a teď se skoro všichni uživatelé rozjeli na zaslouženou dovolenou:o)).)

Tím jsem získala trochu prostoru na dokončení studijních povinností. Musela jsem si závěr bakalářského studia posunout na září, zkoušky budu skládat 16.9. Termín odevzdání práce byl konec června. Všechna kolokvia i zkoušky už mám, práce je přijata, teď se přes prázdniny budu věnovat přípravě na bakalářky. Chci k tomu použít svůj blog, takže by se na něm vypracované otázky měly průběžně objevovat. Přemítala jsem o tom, že bych po částech uveřejnila i tu svou práci, ale nakonec se ji podařilo napsat víceméně v akademické, tedy vlastně nečtivé podobě. Takže raději jinak, v rámci přípravy na obhajobu její jednotlivé části upravím do podoby čtivé (nejzajímavější věci jsou totiž v poznámkách pod čarou nebo je tam jen odkaz na příslušné stránky v literatuře) a tu budu postupně uveřejňovat stejně jako na jaře.

Plány jsou tedy dalekosáhlé, teď jen nevím, co na to ti démoni, držte palce, případně pěsti, trocha magické spolupráce určitě neuškodí...


Rubrika: ...jen tak mimochodem  |  Autor: didactylos  |  Komentáře (6)
Osobní komentáře prosím směrujte na email.
None
None
Didactylos bude ráda, pokud cokoliv z jejich úvah použijete nebo využijete. Didactylos je totiž fikce, literární postava, takže žádná autorská práva nemá a ani nemůže mít. Noční úvahy opatřil kabátkem naopak nefiktivní Jirka Kouba.